Wybierz swój kraj.

Wood & Stone
prawdziwe drewno, dobre życie

banner-woodstone-2000x500

Prawdziwe drewno, dobre życie

Podłoga stanowi podstawowy element każdego pomieszczenia. Można to rozumieć całkowicie dosłownie, ponieważ piękna podłoga wprowadza do wnętrza spokój. Ciepłą prostotę natury. Bez względu na to, jak trudne bywa życie, kiedy człowiek doświadcza problemów. Nie inaczej jest w przypadku Wood & Stone.

Ta podłoga łączy niezwykle wytrzymały, wodoodporny rdzeń SPC z piękną dębową warstwą wierzchnią. Płyta składa się więc głównie z drewna i kamienia lub Wood & Stone. Dzięki temu zyskujesz na atrakcyjności wysokiej jakości drewna, ale jednocześnie wybierasz podłogę przystosowaną do prawdziwego życia. Za sprawą wypełniającego pory matowego lakieru ta podłoga jest w stanie wytrzymać bardzo duże obciążenie, więc możesz się nią cieszyć ze spokojem. Celebruj. Odpręż się. Życie w najlepszym tego słowa znaczeniu.

woodandstone-510x510

Dlaczego warto wybrać podłogę Wood & Stone?

woodandstone-waterbestendig-510x510
Ponieważ jest wodoodporna przez 24 godziny.

W celu zabezpieczenia podłogi przed wilgocią, na górnej warstwie umieszczamy powłokę lakieru matowego. Jest to nie tylko niezwykle łatwe w utrzymaniu, ale także sprawia, że podłoga ta doskonale nadaje się do każdego pomieszczenia, nawet do normalnego użytku w łazienkach lub kuchniach.

woodandstone-akoestisch-510x510
Ponieważ jest tak cicho niczym mysz pod miotłą

Twoja podłoga Wood & Stone tłumi hałas przechodzący pomiędzy różnymi piętrami nawet o 20 dB. Zatem życie w pełnym zakresie może się odbywać również przy zachowaniu spokoju dzięki tej podłodze.

woodandstone-renovatie-510x510
Ponieważ jest ona idealna do remontu.

Deski Wood & Stone mają tylko 7 mm grubości i dzięki temu są łatwe w obróbce. W praktyce jest to tak łatwe, że podłoga ta może być montowana na większości istniejących podłóg. Mocny rdzeń SPC jest nie tylko wodoodporny, ale także stabilny i odporny na ciepło i działanie promieni słonecznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Wood & Stone?

Prawo

Czy mogę samodzielnie przeprowadzić montaż Wood&Stone?

Prawo

Czym jest Wood & Stone?

Prawo

Czy mogę położyć Wood & Stone na istniejącej podłodze?

Ciepłe podłogi

Jak chronimy Twoją podłogę

Structure of wood and stone

Wysokiej jakości lakier matowy

1

1 mm warstwy wierzchniej z dębu

2

5 mm nośnika SPC

3

1 mm zintegrowanego podkładu

4
1

Wysokiej jakości lakier matowy

Na wierzchnia warstwe lakieru debowego nakładana jest warstwa wypełniajacego pory, wodoodpornego lakieru matowego, chroniacego drewno przed woda.
2

1 mm warstwy wierzchniej z dębu

Debowa warstwa wierzchnia jest elementem przykuwajacym wzrok do Twojej podłogi. Dla zagwarantowania, ze Twoja podłoga bedzie prezentowac najpiekniejsze wzory i struktury drewna, uzywamy tylko starannie wyselekcjonowanej twardzieli i nie uzywamy bielma.
3

5 mm nośnika SPC

SPC to skrót od „Stone Plastic Composite”. Oznacza to, ze rdzen składa sie z mieszanki 70% wapienia i 30% PVC, dzieki czemu jest on twardy jak skała i odporny na wode.
4

1 mm zintegrowanego podkładu

Nie musisz sam układac kolejnego podkładu, poniewaz Twoja podłoga Wood & Stone zawiera zintegrowany podkład. Warstwa ta w krótkim czasie niweluje drobne nierównosci nawierzchni, tłumiac hałas i wstrzasy nawet o 20 dB.

Drewno w łazience

Drewno w łazience? Zazwyczaj nie jest to zalecane, ponieważ wiele podłóg nie jest odpornych na na wilgoć i zachlapanie, które moźe mieć miejsce w lazience. Dzięki zastosowaniu rdzenia z tworzywa sztucznego oraz warstwy wypełniającego pory matowego lakieru, Stelvio jest doskonale odporny na wodę, wilgoć i zmiany temperatury.

24u-waterbestendig

Zrównoważony wizerunek

Przyroda jest naszą muzą. Korzystamy z jej materiałów, przyjmujemy jej kaprysy i inspirujemy się jej darem do odpoczywania i relaksu. Dlatego nie trzeba dodawać, że jesteśmy zaangażowani w zrównoważony rozwój. Dęby użyte do produkcji Podłogi Wood & Stone to stare drzewa, które zakończyły swoje zadanie - zamianę CO₂ w tlen. Ponadto, ponieważ warstwa forniru podłogi Wood & Stone ma tylko 1 mm grubości, to z pojedynczego drzewa można pozyskać bardzo dużo forniru.

woodandstone-duurzaamheid-515x588