Wybierz swój kraj.

Ponadczasowy i trwały parkiet

header-parket-1200x400

Jakich dokładnie informacji o parkiecie szukasz?

Zobacz wszystkie pytania
Prawo

Jakie rodzaje parkietu są dostępne?

Prawo

Ogrzewanie podłogowe i parkiet, czy to ze sobą współgra?

Prawo

W jaki sposób mogę zamontować parkiet?

Dopasowane akcesoria

lamett-lijm-390x390

Klej do parkietu

Odpowiedni klej zapewnia wysoką jakość montażu parkietu

plinten-390x390

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe zapewniają estetyczny efekt wykończenia. Możesz zgłosić się do nas zarówno po listwy dopasowane do każdej kolekcji, jak i po listwy do malowania.

profielen-390x390

Profile

Prawy profil dopełnia całość kompozycji. Nawiasem mówiąc, można je idealnie dopasować do Twojej podłogi. Jakie to wygodne, prawda?!

Konserwacja jest na wagę złota


Jakkolwiek piękny i jakościowy jest wykonany parkiet, wymaga on również odpowiedniej pielęgnacji. Wbrew przypuszczeniom, pielęgnacja drewnianej podłogi wcale nie musi być trudna. Dzięki kilku prostym zasadom można zachować jej naturalne piękno. 

onderhoud-parket-1200x800

Czy podzielasz naszą miłość do dębu?

Nie jest więc zaskoczeniem, że w Lamett używamy dębu we wszystkich naszych kolekcjach - ten piękny, specjalny rodzaj drewna tego wymaga. Dąb jest naturalnie pełen zmienności, od faktury drewna po strukturę słojów. Na tę strukturę ma wpływ

klimat, pory roku, miejsce, w którym rośnie dąb i oczywiście czas. Na przykład, niektóre drzewa zachowują swoje właściwości nawet przez dwieście lat.

Albi Smoked Invisible

Albi Smoked Invisible

Rodzaje parkietu


Parkiet jest klasyfikowany na podstawie składu desek. W naszych parkietach rozróżniamy parkiet wielowarstwowy lub parkiet lity.

soorten-parket-510x510

Naturalny, trwały parkiet


Parkiet jest naturalnym produktem pochodzącym ze zrównoważonych i odnawialnych zasobów. Parkiet można szlifować wielokrotnie. Parkiet może więc posłużyć przez całe życie. Co więcej, wraz z upływem lat podłoga zyskuje więcej duszy i staje się jeszcze piękniejsza.

W zależności od metody montażu, parkiet może zostać powtórnie wykorzystany. Ponadto, podłogę można odnowić i przywrócić jej pierwotne piękno.

Parkiet w 100% podlega recyklingowi.

duurzaam-parket-800x1200

Czy masz pytanie?

Czy masz pytanie? Nasi eksperci chętnie udzielą Ci bezpłatnej porady.

vraag-parket