Wybierz swój kraj.

Lamett Academy

Czy masz pytanie techniczne lub chcesz omówić możliwości zastosowania w swoim wnętrzu? Jesteśmy zawsze gotowi udzielić Ci pomocy w kwestiach technicznych, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia. Dla każdej sytuacji istnieje rozwiązanie. Firma Lamett to idealny partner. Nie tylko po to, by zadać pytania techniczne, ale także po to, by znaleźć rozwiązanie, które całkowicie będzie Ci odpowiadało. W końcu o to właśnie chodzi.

Pieter_celine

Wybierz temat

faq-category.read more

O parkietach

Wszystkie pytania dotyczące parkietu i porównania tego rodzaju podłogi z innymi rodzajami podłóg.

faq-category.read more

Układanie

Podczas układania parkietu pojawia się wiele pytań technicznych: jastrych i podłoże, ogrzewanie podłogowe, montaż itp. Pokażemy Ci jak to zrobić.

faq-category.read more

Szczegóły i dekoracja

Podłoga już jest na miejscu! Teraz pozostało tylko zamontowanie listew przypodłogowych, a następnie można rozpocząć dekorowanie. Niektóre odpowiedzi na pytania dotyczące doniczek, dywanów i listew przypodłogowych.

faq-category.read more

Konserwacja

Prawidłowa konserwacja parkietu sprawi, że będzie on pięknie wyglądał przez długie lata. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

faq-category.read more

Pierwsza pomoc

Czasami jednak zdarzają się sytuacje, w których coś pójdzie nie tak: nieestetyczna plama, czarne obwódki pod doniczką lub, co gorsza, zadrapania. Oto pierwsza pomoc w razie uszkodzenia parkietu.

faq-category.read more

Zrównoważony rozwój

Ważne jest, aby odpowiedzialnie i z szacunkiem korzystać z tego, co daje nam Matka Ziemia. Jak zielony jest parkiet?

Czy masz pytanie?

Nasi eksperci chętnie udzielą Ci bezpłatnej porady. Nie czekaj i skontaktuj się z Pieter i jego współpracownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Pieter_510x510