Wybierz swój kraj.

„Let's talk business!”

Bezproblemowa i profesjonalna współpraca jest naszą codzienną motywacją. Współpracujemy z wieloma różnymi partnerami i jesteśmy zaangażowani w liczne projekty. Ta sieć tworzy interesujące wzajemne powiązania.

Jeżeli więc jesteś architektem lub prowadzisz sklep z podłogami, zajmujesz się dekoracją/malowaniem lub jesteś deweloperem budowlanym, jeżeli zajmujesz się wyposażeniem nieruchomości mieszkalnych lub komercyjnych, to z pewnością możemy zrobić coś dla siebie nawzajem.

hero professionals
 • showrooms 960x960

  Witaj, kliencie!

  Miło Cię gościć na naszej stronie! Obecnie pracujemy nad specjalnym obszarem dla klientów, w którym będziemy mogli zapewnić jeszcze lepszą obsługę. Ale może właśnie tego szukasz:

  - nasze pliki do pobrania w mediach społecznościowych

  Kliknij tutaj, aby pobrać pakiet dla mediów społecznościowych.

  - Wsparcie marketingowe

  Na potrzeby salonu ekspozycyjnego lub strony internetowej można zwrócić się do naszego działu marketingu z prośbą o udostępnienie materiałów „POS” lub zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

 • verdeler-worden-960x960

  Zostań naszym dystrybutorem

  Wraz z ponad 1500 dystrybutorami zbudowaliśmy solidną sieć. Każdy salon ekspozycyjny jest inny. Właśnie dlatego mamy różne formuły koncepcyjne: od jednej lub kilku ekspozycji po pełne wyposażenie sklepu. Dostosowujemy się do Twojej sytuacji. W końcu to Twój własny sklep.

  Czy ma to dla Ciebie jakieś znaczenie? Skontaktuj się z Thomasem już dzisiaj. On lub jeden z jego współpracowników z przyjemnością odwiedzi Cię, aby omówić dostępne opcje.

 • moodboard 960x960

  Architekt (wnętrz)

  Dla swoich klientów poszukujesz najpiękniejszych materiałów. Zazwyczaj poszukiwania rozpoczynają się od estetyki i emocji, ale czasami od kwestii czysto technicznych lub racjonalnych. Najważniejsze jest to, aby klient otrzymał podłogę, która wygląda tak, jak sobie wymarzył i aby mógł spać spokojnie, jeśli chodzi o kwestie techniczne.

  Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie próbki, wzorniki, zdjęcia i dokumentację techniczną. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego salonu ekspozycyjnego! Mamy tam duże próbki wszystkich podłóg i kolorów oraz mnóstwo inspirujących miejsc.

  Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

 • project 960x960

  Promotor robót budowlanych lub zleceniodawca

  Dzięki naszej profesjonalnej wiedzy na temat drewna i podłóg oraz naszemu wieloletniemu doświadczeniu na placu budowy, dysponujemy wszystkim, czego potrzebujemy, aby w sposób kompetentny nadzorować nawet największe projekty. Analizujemy wymagania i z wielką przyjemnością proponujemy jeden z naszych wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie.

  Skontaktuj się z nami w celu realizacji kolejnego projektu!

Czy chciałbyś nawiązać współpracę?

Jeżeli chcesz nas lepiej poznać lub zasięgnąć porady w sprawie profesjonalnej współpracy, skontaktuj się z Anna, Dyrektorem Handlowym w Polska. Chętnie wysłucha Twojej propozycji.

Anna 2