Wybierz swój kraj.

Przyjemne miejsce pracy

Praca w Lamett jest przyjemnością. Wszyscy możemy to jednoznacznie potwierdzić. Czy chciałbyś sam tego doświadczyć, ale nie ma oferty pracy, która pasowałaby do Twojego profilu? Wyślij nam swoją otwartą aplikację i kto wie, może przekonasz nas, że jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu.

nieuwe showroom 1000 x 400

Nawet jeżeli nie ma wolnego stanowiska, które od razu mogłoby Cię zainteresować, to z chęcią się z Tobą skontaktujemy jak tylko pojawi się oferta pracy pasująca do Twojego profilu. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, nieustannie poszukującą innowacji zarówno dla nas samych, jak i oferowanych przez nas produktów. Czy uważasz, że idealnie pasowałbyś do zespołu? Poinformuj nas o tym. Jesteśmy otwarci, aby wysłuchać Twojej wizji i pomysłów. A kawa też będzie gotowa.

Dlaczego uważasz, że to właśnie my do Ciebie pasujemy

  • Zyskasz bliską grupę współpracowników

  • Będziesz mieć do dyspozycji (prawie) nowe biuro

  • Czy jesteś fanatykiem kawy? W takim razie masz szczęście, ponieważ świeże ziarna w naszym ekspresie do kawy są zawsze uzupełniane

  • Uwielbiamy to świętować. Zawsze jest powód, aby pozostawić w kuchni coś pysznego.

  • Zespół zaangażowany w tworzenie atmosfery regularnie dostarcza zabawnych rozrywek

sfeerfoto-job-1000x800

Czy chcesz aplikować?

We would love to hear from you! Both for a spontaneous application, and for a targeted application to our vacancies. Leave your resume here and you will hear from us soon.

Proszę czekać, trwa wysyłanie pliku...